دانشگاه همراه با انقلاب/۱۹۰ به مناسبت ایام دهه فجر انجام شد؛ پایش سلامت مناطق محروم سمنان توسط دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی

Printer-friendly version

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی سمنان از برگزاری پایش سلامت در مناطق محروم این استان خبر داد.

مهسا شریفی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری ما در سمنان درباره برگزاری پایش سلامت در مناطق محروم استان سمنان اظهار کرد: به مناسبت ایام دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی، طرح پایش سلامت در مناطق محروم شهرستان سمنان به همت دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان برگزار شد.

وی افزود: ایام‌الله دهه فجر که یادآور جانفشانی‌ها و مجاهدت‌ها در به ثمر نشستن انقلاب اسلامی بوده و فرصت مناسبی برای خدمت به مردمی است که از جان و مال خود برای پیروزی انقلاب صرف کردند.

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی سمنان و مدیر اجرایی پایش سلامت اضافه کرد: با یادآوری این نکته که انقلاب، انقلاب مستضعفان بود، هدف از اجرای طرح پایش سلامت، گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر و خدمت‌رسانی به مردم مستضعف و محروم بوده است. دانشگاه آزاد اسلامی به‌عنوان یکی از دستاوردهای بزرگ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در خدمت مردم و برای مردمی بوده که بعد از گذشت ۴۲ سال همچنان پای آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی ایستاده‌اند.

شریفی خدمت‌رسانی به مردم نجیب و شریف عمرانکوه سمنان را ازجمله افتخارات خود و دانشجویان رشته پرستاری دانست که با همکاری کانون‌های هلال‌احمر و ادب و هنر این دانشگاه صورت گرفته است.

                        

 

Undefined
تگ: